• Zapraszamy do udziału w projekcie: Matematyka w przyrodzie martwej i ożywionej, geografii, architekturze i sztuce.
    Celem projektu jest zainteresowanie jak największej grupy osób różnymi obliczami matematyki.
    1. Projekt jest adresowany do uczniów klas IV- VIII.
    2. Zdjęcia przekazane do projektu mogą być czarno białe lub kolorowe.
    3. Każdy uczestnik projektu może dostarczyć 1 zdjęcie w formie elektronicznej i papierowej.
    4. Uczestnik przystępujący do projektu musi być autorem nadesłanej pracy.
    5. Prace przekazane do projektu nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatora projektu, który może nimi dowolnie dysponować.
    6. Zdjęcia można przynosić do 15 stycznia 2024 r.
    7. Autorzy wyróżnionych zdjęć będą nagrodzeni oceną za aktywność z matematyki.
    8. Najbardziej wartościowe i ciekawe prace zostaną umieszczone w galerii zdjęć na stronie internetowej szkoły. Prace będą wybierane z uwzględnieniem następujących kryteriów:
    • pomysłowość i oryginalność,
    • zgodność z tematyką.